Červenec 2010

Welcome to the rain.

23. července 2010 v 20:10 | Alexka |  Z Deníku
Ahoj všem! Pěkný (deštivý) pátek!
Venku je divně, včera třicetpět stupnů, dnes ani ne dvacet. A to má bejt o víkendu max. 15 to bude mikina a kalhoty :D nojo, počasí si hold člověk nevybere.

Obrazně se mám se docela fajn, ale skoro půlku prázdnin včudu.
Letí to jak nic, nechci tu noc před školou zažít :D.

Otázečka: Jak se máte vy? Něco nového?
Dnes nemám co psát, tedy spíše jsem psala, ale poté se mi to z blogu vymazalo zmáčkla jsem něco špatně na klávesnici, takže ted vše píšu znova :D. To naštve! :D

Časem něco přidám ;)

Dnes nemám dost dobrou náladu, protože jsem koukala na tv, čekala jsem na jeden pořad, teda hudební top ten :D a co se nestalo televize stávkovala jak v pokoji tak v obýváku, ale jen na VH1 a MTV, když skončil top ten tak se televize zázrakem zapla, ale to jsem už nepotřebovala :(.
To naštve!

No, to bude vše pro dnešek. Mějte se hezky a užívejte si prázdniny :) ;)

Alex

Sun holiday

9. července 2010 v 18:23 | Alexka |  Z Deníku
Zdravím všechny,
dnes jsem byla v obchodě s kámoškou, koukala se na plavečky a já na šaty :) mám jedny vyhlídlý, sice růžový ale je přes to černý pruh v pase něco na způsob tílka a šatů je to dost krátké :) moc se mi líbí.

Jinak prázdnin zatím užívám dobře, ale nějak se mi nechce malovat není chuť ani inspirace, ale nafotila jsem pár fotek tak vám sem hodím tři mé, ostatní časem ;).
Jak se máte vy? (otázka jako vždy)

Už je to druhý den co musím mít zavřený okno v pokoji. U nás v okolí lítá vážně divnej hmyz, vypadá to jako můra pojená s komárem a mouchu zároveň je to hnusně velký chlupatý a má to velký oči, bzučí to. Jednoduše je mi z toho zle. Kolem osmý hodiny ani nevylejzám ven, předevčírem jsem se šla projít a lítalo to za mnou celou cestu ;) musela jsem dokonce utíkat :D.
Seznámili jste se s něčím takovým? :-O

Už nevím co psát :)
Mějte se pěkně ;-) a užívejte sluníčka.

FOTO

LEk
BAF
Alex! :)