Lítání po doktorech..a zase se na mě něco žene! :D

21. května 2010 v 21:41 | Alexka |  Z Deníku
Z celého srdce po tejdnu Vás zdravim.

Takže, abych to všechno zrekapitulovala..
V pondělí jsem šla jaksi se zádama k nám do Nemocnice, no tam mi udělali rengen a navrhli že budu nosit jakýsi "korzet" na záda, tím pádem se mám objednat do Ústí nad Labem kde mě vyšetří a rozhodnou co dál.  Po tom všem jsem šla s mamkou optiky kde jsem se objednala na čočky, byla jsem objednaná na středu, takže vše šlo rychle.

Když jsem se vrátila ve středu ze školy, mamka mě vážně "překvapila" řekla mi že jsem ve čtvrtek (to bylo následující den) objednaná do Ústí :D. No, takže jsme tam jeli v jedenáct. Když jsme přijeli do tý "nekonečně velký" Masarykovi nemocnice, tak jsme se jaksi zhrozili nevěděli jsme kam jít :D je to tam na nějáký písmenka G,H,D,D1 či soo :D.. No děsný. Nakonec jsme trefili.

Jak jsme čekali v čekárně, prošlo hodně divných lidí. Například žena s chlapem muže :D.
Konečně jsem šla do ordinace. Sestra mi řekl větu, která mě dost nepotěšila :,,Slíkni se do spodního prádla." To jsem musela učinit. Doktor mě vyšetřil to proběhlo rychle :D i když při mé nemotornosti to zas tak rychlé nebylo

"Překloň se vpřed"
"Vzpaž ruce"

Tohle je jak luštění čínského jazyka, teda pro mě no :D.

Když mě vyšetřil doktor, šla jsem na sádrování, kde to opět prováděl chlap :D. Nakonec teda rozhodli že korzet na záda budu nosit přes noc, 7.června ho jedeme s mamkou a tátou vyzvednout :D. Asi to je dost pohodlné no..:D.

A co čočky?
Mám je teprve dva dny jsou na měsíc, a musim říct, že jsem čekala že to bude problém je nasadit a sundat. No a problém mi to nedělá ;) vše v pohodě zvládám, navíc to je i pohodlný. Kdybyste to chtěli zkusit tak do toho jděte, doporučuji :)

A jako poslední... napadla mě rýma :D

Alex
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ,, Anet " ,, Anet " | Web | 22. května 2010 v 9:25 | Reagovat

Já nosím zase takový speciální límec na krční páteř, přes noc a řeknu Ti teda, že se s tím spí úžasně :-D

2 Łusie Łusie | Web | 22. května 2010 v 19:11 | Reagovat

Vidím, že toho zvládáš hodně:-D Mě korzet taky hrozil, ale ani za nic bych ho nechtěla, proto se snažím sedět pěkně rovně...ale moc mi to nejde :-D ;-)

3 Lenny Lenny | Web | 22. května 2010 v 19:18 | Reagovat

Rýmečku mám taky, myslím že mě za chvilku skolí! :D
Korzet ti nezávidím, ale buď ráda, jeden můj spolužák ho musí nosit pořád a dokonce má ve škole kvůli špatným zádům i speciální vypolstrovanou židli. Tu mu ale závidím! :D

Čočky bych brala, ale vzhledem k tomu že moc dioptrií nemám a vrážet víc peněz do čoček, za to mi to zatím nestojí :)

4 Alexka Alexka | 22. května 2010 v 22:32 | Reagovat

[1]: Teď nevim jestli to myslíš ironicky, nebo ne :D ;D

[2]: Já ho taky nechci, ale lepší než ho nosit normálně ve dne :D to by se mi nechtělo. Taky se snažim, ale nejde to :D.

[3]: Vážně? :D Tak to je přepych, závidim :D. No, já mám -2,5 dio, je to dtrahý, ale jen jsem to zkusila a příště mi to asi rodiče nekoupí, ale ted se mi stalo s jednou čočkou něco dost blbýho kousek mi chybí, takže v pondělí jí jdu reklamovat. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama