Květen 2010

Divný dny..Divnej měsíc..

25. května 2010 v 19:55 | Alexka |  Z Deníku
Ahoj.. omlouvám se, ale v poslední době nemám nějak čas a chuť psát na blog, doufejme že se to o víkendu zlepší, moje dny jsou v poslední době poněkud divné.

Jak divné?
Chce se mi neustále spát, bolí mě hlava, mám rýmu, jsem mimo.
To by nevadilo, ale co se za tenhle měsíc "květen" přihodilo (a možná ještě přihodí) je do nebe volající. Abych vám to přiblížila, tak to začalo takhle:
Jako první, umřel jeden pán kterýho mamka znala z práce. Je to smutný, byl to prej moc hodnej člověk.

Potom můj "pejsek" vytrhl z obýváku zásuvku včetně elektriky a rozkousal všechny propojený kabely.
Já jsem začala mít problémy se zádama.

Včera se moje sestra dozvěděla, že její učitel na bižuli dostal infarkt a umřel, je mi to moc líto, kort když sestra s nim ještě tři hodiny před jeho smrtí mluvila osobně. Ten pán byl starší, ale určitě moc hodnej člověk..

Včera umřel ještě k tomu Petr Muk.
No a ted ještě aby moje ségra ve čtvrte neodmaturovala a bude to nejskvělejší, fakt..

Asi vás tohle víceméně nudí, ale tohle sem prostě napsat musim! Tenhle měsíc je pro mě jedna velká černá díra. Prostě všechno je divný :/

No jinak se mám docela fajn, teda zejtra píšeme se zemáku a já jsem totálně vygumovaná, učit se o Číně, a obecně o celý Východní Asii mě nějak nezajímá. Sprostě a jedině SHIT.

Alex
Lítání po doktorech..a zase se na mě něco žene! :D

21. května 2010 v 21:41 | Alexka |  Z Deníku
Z celého srdce po tejdnu Vás zdravim.

Takže, abych to všechno zrekapitulovala..
V pondělí jsem šla jaksi se zádama k nám do Nemocnice, no tam mi udělali rengen a navrhli že budu nosit jakýsi "korzet" na záda, tím pádem se mám objednat do Ústí nad Labem kde mě vyšetří a rozhodnou co dál.  Po tom všem jsem šla s mamkou optiky kde jsem se objednala na čočky, byla jsem objednaná na středu, takže vše šlo rychle.

Když jsem se vrátila ve středu ze školy, mamka mě vážně "překvapila" řekla mi že jsem ve čtvrtek (to bylo následující den) objednaná do Ústí :D. No, takže jsme tam jeli v jedenáct. Když jsme přijeli do tý "nekonečně velký" Masarykovi nemocnice, tak jsme se jaksi zhrozili nevěděli jsme kam jít :D je to tam na nějáký písmenka G,H,D,D1 či soo :D.. No děsný. Nakonec jsme trefili.

Jak jsme čekali v čekárně, prošlo hodně divných lidí. Například žena s chlapem muže :D.
Konečně jsem šla do ordinace. Sestra mi řekl větu, která mě dost nepotěšila :,,Slíkni se do spodního prádla." To jsem musela učinit. Doktor mě vyšetřil to proběhlo rychle :D i když při mé nemotornosti to zas tak rychlé nebylo

"Překloň se vpřed"
"Vzpaž ruce"

Tohle je jak luštění čínského jazyka, teda pro mě no :D.

Když mě vyšetřil doktor, šla jsem na sádrování, kde to opět prováděl chlap :D. Nakonec teda rozhodli že korzet na záda budu nosit přes noc, 7.června ho jedeme s mamkou a tátou vyzvednout :D. Asi to je dost pohodlné no..:D.

A co čočky?
Mám je teprve dva dny jsou na měsíc, a musim říct, že jsem čekala že to bude problém je nasadit a sundat. No a problém mi to nedělá ;) vše v pohodě zvládám, navíc to je i pohodlný. Kdybyste to chtěli zkusit tak do toho jděte, doporučuji :)

A jako poslední... napadla mě rýma :D

Alex

Konečně se na mě dostalo..

14. května 2010 v 10:38 | Alexka
Zdravím :)
konečně jsem dneska vstala v 5:40 a za deset minut jsem se stačila vypravit na oční :D ano,
zase jsem tam dnes byla, ale dneska se mi poštěstilo, byla jsem jako druhá tim pádem jsem dostala číslo 2 takže mi doktorka vyšetřila oči..no a v pondělí jdu do optiky ;) zeptat se na čočky,
:)
tak doufám, že budou.. Potom jsem byla na očkování, ještě ted to bolí, proti meningokokovi :D mamka mě už nechala doma z důvodu že jsem očkovaná a taky že v pondělí nejdu do školy, jdu na vyšetření zad ZASE!! ZASE!! No a pak do tý optiky to zabere nejmín dvě hodiny :)

Jinak u mě asi nic novýho neni, teď mám v uších sluchátka a ležim na posteli mých rodičů, maj jí vyvýšenou takže pohodička, notas na klíně :D výhled ven..

MUSIC QUESTION

So, když jsme už u tý hudby tak co nejraději posloucháte? :)
Já asi od všeho trochu, mám ráda hodně Rock ale né tvrdej,
co nemám ráda jsou typy jako je Kesha, Bieber, Selena Gomez a další.. jasný každej má rád něco jinýho, ale musíte uznat že tyhle nikdy nic nedokázali a ani nedokážou, za dva roky o nich nikdo nebude vědět.. podle mě zpívaj jako když nezpívaj :D no nevim..ale je to věc názoru, každej má rád něco a já mu to nebudu brát ;)

No a na závěr tady máte mojí "povedenou" fotku :D ta vlevo je upravená.

:)Návrhy - Šaty - 1,2,3,4,5,6

9. května 2010 v 16:35 | Alexka |  My Art
Zde je pár mých návrhů na šaty :)
jsou to mé první návrhy co jsem dělala, tak to berte prosím s nadhledem :D.
Štvě mě že se všechny oskenovaly tak nějak "blbě" u některejch nejdou vidět datumy, u některých zase chybí část, no na jednom chybí i ruka. A tělo těch "žen" je bílé, takže to mě taky vcelku štve :D. No to ten skener. :-)

1. NÁVRH - Krátké šaty s šikmým páskem a černými kalhoty.
Vhodně pro každodenní nošení, především pro extravagantní ženy :-)
-je u toho vždycky popis, ale to asi nepřečtete :D
© Alexka // alexkaa.blog.cz // Dont copy
2. NÁVRH - Riflové bolérko s páskem do tvaru obráceného trojuhélníku + černé sexy potrhané legíny ve stylu rock.

© Alexka // alexkaa.blog.cz // Dont copy

Chce se mi co? Spát! Spát se mi co? Chce!

7. května 2010 v 9:36 | Alexka |  Z Deníku
Hehe, ahoj všem :D dnes máme pátek, já mám momentálně ájinu no děsná nuda. Pak ještě čtyři hodiny a domůůůůůů :) Chce se mi spát, moc, moc, moc... Tak proto ten titulek článku. Co budete dělat o víkendu? Já nevím, ale počasí neni podle mých podmínek, ráno bylo vcelku slunečno, ale ted je zase nějak zataženo.. No už chci sluníčko a teplo, tohle mě vadí! Jednou budnu, potom tričko. No to je něco pro organismus. Víkend má bejt prej "aprílovej" tak to je skvělý no :D To budu asi zas tvrdnout toma na zadku u kompu.. :/ Nebo se koukat na telku, co člověk má dělat jinýho v TOMHLETOM :) Nevim vůbec o čem psát, žádný novinky u mě nejsou.. je to takový divný, když jsem ve škole a píšu sem na blog :D no takový cejtim se jako by už žádná škola nebyla, ale ještě mě čekaj čtyři hodky :D no... Češitna, Matika, Děják, Němina. Grrr!! Nejhorší. V pátek máme nejvíc učení, to nechápu jakej "chytrák" to vymyslel, ale je mi to jasný byl to ředitel.. :D hodnej člověk no.. Já bych si představovala rozvrh v pátek následovně : Čeština, Informatika, Výtvarka, Výtvarka, domů :D No já se loučim, za chvilku zvoní :D tak pa :-) o víkendu se ještě ozvu.

1.Máj blbý ráj..

1. května 2010 v 16:10 | Alexka |  Z Deníku
Zdravim vás :)
Dneska je prvního máje, no, já uschnu co vy? :D
Ani si nevšímejte toho titulku, no mě jenom něco tak napadlo.
Dneska jsem si byla koupit nový boty na léto, jsou moc pěkný, ale blbě se mi v nich (zatim) chodí. Jsou trošku vyšší :) jsem nehorázně naštvaná co se týče včerejšku.

Včera jsem vstávala brzy ráno v půl šestý, proč?
Šla jsem totiž k očnímu lékaři, jelikož je to v pátek a pondělí bez objednání, tak se musí jít brzy ráno pro číslo, který vám dá sestra, těch čísel je jen 10 takže sestra může vzít jen 10 lidí bez objednání.

Já jsem se tam hrnula v čtvrt na sedm, šla jsem čekat před hlavní bránu střediska, kde čekali ještě nějáký ženský byly čtyři, no rozhovor s nima byl následující (tam asi pochopíte oč jde)
Já: Prosím vás, můžu se zeptat, vy tu čekáte na číslo na oční?
Ony: Ano, čekáme.
Já: Kdo z vás je poslední na řadě?
Ony: Tady pani, vy jste 5. takže se nebojte.
Já: Super!
Já: No, oni některý lidi chodí zezadu, a pak je sestra pustí dřív ty co jsou vzadu, no a na ty co stojí tady se nedostanou čísla.
Ony: Jo, ted tam šel hlídat zezadu pán, jestli tam nejsou nějáký lidi.

Po 10 minutách nás ten pán zavoval že máme jít zezadu, že je UŽ OTEVŘENO.
Šli jsme tam stála sestra s číslama, no a když jsem se podívala, tak tam bylo poslední číslo 10 který si vzala ta ženská předemnou. Chytla sem nerva. Na mě se nedostalo!! Když za mnou byl ještě jeden pán, začal nadávat. Sestra se omlouvala jakože, za to nemůže, že ty lidi přišli dřív a choděj zezadu, jeden pán řekl, že to zkoušel otevřít ale prý tam bylo zamčeno. Sestra řekla: ,,No, musíte pořádně těma dveřma zabrat, ono to jde blbě otvírat." Já jsem řekla jen nashle a šla jsem domu!

Byla jsem uplně naštvaná. Vážně! :-/ Zabít tu sestru.

No a co pálení čarodějnic? No, včera jsem byla s rodinou na Benďáku, no totální nuda :D
Dneska jdu v devět do restaurace,trošku se zkulturnit :D
No, tak se mějte.

Nu, a já si jdu dát Bohemia Chips Moravská slanina :D

Alex