Prosinec 2009

Happy Christmas days..

12. prosince 2009 v 21:11 | Alexka |  Z Deníku
Čaaaauuuuuu :)
hodně jsem zlenivněla co se týče blogu..
já to něják nevnímám, něják prostě na to nemyslim, že sem mám něco dát, vždycky na to zapomenu nebo mi to nějak nedocvakne :D
Mikuláš je už za námi, podle mě ten prosinec hodně rychle utíká za chvíli tu máme ty dlouho očekávaný VÁNOCE ;) já abych pravdu řekla na Vánoce se těšim :)) na tu krásnou atmosféru doma, ale nejvíc na to jídlo :D to je na Vánocích prostě nejlepší..:P jak se těšíte vy? Jaký máte Vánoční zvyky? No my jich dost ani nemáme :D snad jen s tim jabkem že ho rozříznu a budu zdravá když bude ve tvaru hvězdičky nebo jak:D..ale mě se to vždycky povede, protože už jsem si na to zvykla natolik že přesně vim kde se ta hvězdička nachází:D ale abych pravdu řekla, já každej rok co tu hvězdičku v tom jablíčku objevim, jsem víc a víc nemocná:D třeba zrovna jako teď..tak se mi to ani dost nevyplácí :D.. Co vy?? Na co se těšíte nejvíc na Vánocích??
My jsme dnes s mamkou pekly a to pěkně dlouho:) skoro 4 hodiny.. nejvíc je letos perníčků.. a povedly se moc :P jinak pak ty rohlíčky, linecký těsto atd. :))..teď mě chytla pořádná chřipajzna..od čtvrtka to vypuklo, příšerný :D je to sice lepší, ale stále takový nevyléčený:))
tak jo..jdu vám oběhnout blogy :)) tak papa:-*